Meist

qtq50-nIqNx1

Visioon

Kuna phpBB on tasuta ja kergesti vastavalt oma vajadustele kohandatav, on selle ümber tekkinud suur tugi- ja toetajaskond, kes kõik soovivad teistele kasutajatele oma jõu ja nõuga abiks olla. Veebis leidub palju tugifoorumeid, nii inglise kui ka kohalikes keeltes. phpBBeesti on sulle abiks just eesti keeles. Peale kasutajatoe leiab siit ka erinevaid lokaliseerituid laiendusi ja stiile.

Meie lugu

phpBB Eesti alustas juba 2008. aasta märtsikuus, mil kasutaja kenno võttis selle ette ja asutas veebilehe nimega phpbb.ee. Hilisemalt on  liitunud ka projektiga Amphor, ning Martin.

Veebilehte hoiti üleval mitmed aastad kenno poolt kuni 2011. aastani. Ehk siis umbes .ee domeenide reformini. Peale seda algne looja otsustas lõpetada antud tegevusega.

Eesmärk oli ja on praegugi pakkuda phpBB Eesti kasutajatele eestikeelseid tõlkeid, õpetusi tarkvarale ja selle laiendustele, samuti ka tuge.

Meeskond

Antud projektiga on seotud tänasel päeval kaks liiget, kes hoiavad phpBB tarkvara Eestis veel lokaliseerituna ja tugifoorumi internetiavarustes.

Pilt

Mikk

phpBB Eesti kommuuni taassünd alates aastast 2014.

Tänasel päeval #phpBBeesti, phpBBeesti.net asutaja & tõlgete haldaja, blogi, ning foorumi administraator

E-posti aadress: mikk@phpbbeesti.net

Pilt

Exabot

Foorumi phpBBeesti haldaja, ning administraator.

Pilt

Siin võib olla Sinu nimi!

Siin võib olla Sinu nimi.

Pilt

kenno

phpBB tarkvara lokaliseerimisega alustati 2008. aastast, kenno poolt kuni aastani 2010.

Pilt

Amphor

Lokaliseeris tarkvara aastani 2010, koos kennoga.

Pilt

ets-EE

phpBB.ee portaali ja foorumi ülevõtja aastal 2010 kuni 2013.

Järgnevaks...

Võite lugeda meie blogi, kus on toodud ära phpBB uudised või sirvida foorumit, kus saab nõuandeid, õpetusi, ning ka teistelt kasutajatelt tuge.