phpBB

Kui palju foorumeid peaks looma?

Kui oled just paigaldanud phpBB, siis tekib küsimus kui mitu foorumit peaks looma?

Üks märk kuidas olla oma foorumiga edukas on alustada väikselt, ning siis alles luua lisa aeg-ajalt. Ei ole midagi hullemat kui minna foorumile, mille laadimine võtab aega minuteid, ning jaluseni kerimine näitab ära mitmeid tühje foorumeid. Siiski sul võib olla nende hulgas üks aktiivne foorum, kuid kui teised on totaalselt tühjad, siis üldine vaatepilt loeb.

See on ka üks peamine põhjus, miks hoida alguses foorumite arv väiksena – mida vähem, seda parem. Kui hoiad foorumit väikesena, siis saad näidata enda foorumit rohkem aktiivsena, ning kasutajad tunnevad end mugavamalt kui nad postitavad kindlasse foorumisse.

 

Mida vähem foorumeid on seda suurem on ka tõenäosus, et see vähendab riski teemade mitte nägemiseks. Kui kasutaja postitab teema, siis tõenäoliselt ta soovib ka sellele vastust teistelt. Kui sul on aga mitu foorumit, siis tõenäosus on, et mitte keegi ei vaata neid – seega kui kasutaja postitab uue teema, siis inimesed ei pruugi seda näha ja seetõttu ei tule ka vastust. Kui seda juhtub tihti, siis see peletab ka juba olemas olevad kasutajad eemale. Kui aga on sul vähem foorumeid, siis tõenäosus et inimesed vaatavad teemasi rohkem on suurem. Samuti tuleb ka rohkem vastuseid.

Peale mõningat kuud peaks olema ka sul üldine ülevaade, mille üle inimestele meeldib rääkida. Samuti siis saad ka laiendada oma foorumit luues neid juurde.

Kui aga oled ebakindel uue foorumi loomisega, saad luua alamfoorumi. Siis saad vaadata kui populaarne on uus foorum, ning sa ei taha, et see oleks otseselt nähtav esilehel.

Viimaseks ei ole põhjust muretseta privaatsete foorumite arvu pärast. Kui sul on mõningad foorumid, mis on nähtavad ainult administraatoritele, moderaatoritele ja / või mõningatele grupiliikmetele, siis see on normaalne. Antud foorumid ei peagi olema aktiivsed, kuna avalikus neid ei näe.

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz